23.05.2019
SEINARONIMISE ALGKURSUS 28-31.05.2019
30.04.2019
Kolmap√§eval, 01.05 on Kristiine Spordihall avatud ainult kuni 18.00-ni. Ronida saab iseseisvalt, ronijakaardi alusel. √ēhtune juhendatud treening kell 20.30-22.00 j√§√§b √§ra.
13.03.2019
Kolmapäeval, 13.03 ronimine Kristiine ronimisseinal kuni 19.00-ni.
ARHIIV >
Treeningud

Ronimistreeningute ajad Kristiine Spordihallis alates 1 septembrist 2014

  

 

Juhised ronimiseina kasutamiseks

 

1.    Ronimisseina esmakordne kasutamine kooskõlasta eelnevalt juhendajaga (helista). Enne ronimist tutvu dokumendiga Ronimisseina kasutamise tingimused ja reeglid”. Täida ronija registreerimisleht  ning esita see juhendajale ühel A4 lehel (kahepoolselt väljatrükituna).

2.   Algajad ronijad saavad ronimisseinal ronida ja julgestada ainult Tallinna Kaljuronimisklubi poolt aktsepteeritud personaalse instruktori või kogenud ronija juuresolekul. Nimetatud isikute või vastava kokkuleppe puudumisel on juhendajal õigus algajaid ronijaid seinale mitte lubada.

3.  Algajad ronijad tasuvad klubi instruktori teenuse eest vastavalt kehtivale hinnakirjale. Kui algaja üle teostab järelvalvet vabatahtlik, klubi poolt aktsepteeritud personaalne instruktor või kogenud ronija, siis algaja juhendamise eest teenustasu ei nõuta.

4.  Juhendatud treeningutel julgestamise õiguse saamiseks peab ronija tõendama instruktorile oma teadmisi ning oskusi julgestamise ning ronimisseina ohutu kasutamise kohta kompetentsuse testiga

5.   Iseseisvalt väljaspool juhendatud treeninguid saab ronida kui on sooritatud Tallinna Kaljuronimisklubi rohelise kaardi või punase kaardi eksam. Iseseisev ronimine väljaspool juhendatud treeninguid kooskõlastada klubi juhatusega (tel. 51 13256 või email: info@kaljuronimine.ee).

6.   Ronimisseinale pääsemiseks esitlevad ronijad end halli administraatorile ning esitavad ronijakaardi. Ilma end esitlemata ja kaarti esitamata on administraatoril õigus ronijaid saali mitte lubada.

7.   Ronimisseinal on aktsepteeritud vedel Mg. Ronimispulbrit on lubatud kasutada ainult pallikestes. Magneesiumi kasutamisse suhtuda säästvalt- ainult ronimisseinal või vahetult selle all. Pehmendusmattidele ja põrandale maha aetud pulbriline või vedel Mg tuleb selle kasutajal endal koheselt ära koristada.

8.  Treeningu lõpus on treeningul osalenute kohuseks panna kokku pehmendusmatid, puhastada mattide pealispind ja ronimisseina ümbrus lahtisest ning põranda külge kleepunud ronimispulbrist.

9. Treeningpaiga puhtuse ja korra eest vastutab juhendaja. Iseseisval ronimisel vastutavad  puhtuse eest treeningul osalenud ronimiskaardi omanikud.

 

 

Esilehele  |  Prindi lehek√ľlg
© Tallinna Kaljuronimisklubi, 2008