14.03.2020
Seoses Covid-19 levikuga Kristiine Spordihall suletakse kaheks nädalaks (16.03- 29.03.2020). Ronimistreeninguid saalis sel ajal ei toimu. Soetatud kvartali-, kuu- ja 10x ronimiskaardid pikendatakse kinnioleku aja võrra.
23.01.2020
Reedel, 24.01 Kristiine ronimissein suletud.
13.01.2020
Esmaspäeval, 13.01 ajavahemikul kell 17.30-19.00 ning teisipäeval, 14.01 ajavahemikul kell 19.00-20.30 ronimissein suletud seoses saalis toimuva käsipalli võistlusega.
ARHIIV >
Algkursus  |  Põhikursus
Seinaronimine

SEINARONIMISE KURSUSED!

 

Tallinna Kaljuronimiklubi seinaronimise koolituse eesmärk on aidata ronijatel kiiresti ja võimalikult ohutult omadada individuaalsed ronimise ja julgestamise võtted, mis on nõutavad iseseisval (ilma ronimise instruktori järelevalveta) ronimisel kõikidel tehislikel ronimisseintel Eestis, nii nagu ka mujal maailmas.

 
Seinaronimise koolitus koosneb algkursusest ja põhikursusest, mis katavad kõik seinaronimise põhialad- bouldering, ülaltjulgestusega (toprope) ronimine ja altjulgestusega (lead) ronimine. Algkursus ja põhikursus koosnevad eraldiseisvatest moodulitest- loengud, instruktaaĹľid, praktilised töötoad ning harjutused.

 

Kursuste erinevatele moodulitele on oodatud ka varasema kogemusega ronijad, kes soovivad oma teadmisi ja oskusi värskendada või täiendada.

 
Algkursuse moodulite läbimine annab teadmised ja oskused iseseisvaks, ohutuks bouldering- ja ülaltjulgestusega ronimiseks tehisronimisseintel. Eksami sooritamisel saab osaleja Tallinna Kaljuronimisklubi ronijakaardi (roheline kaart).
Algkursuse kohta loe lähemalt...

 
Põhikursuse moodulite läbimine annab teadmised ja oskused iseseisvaks, ohutuks altjulgestusega ronimiseks tehisronimisseintel. Eksami sooritamisel saab osalejale Tallinna Kaljuronimisklubi ronijakaardi (punane kaart).
Põhikursuse kohta loe lähemalt...

 
Roheline kaart ja punane kaart on ronija pädevust tõendavad atribuudid, mida aktsepteeritakse peale Kristiine ronimisseina ka teistel Eesti tehisronimisseintel. Kogemus on näidanud et ka mujal maailmas on ronijakaart abiks oma oskuste tõendamisel.

 

 

Esilehele  |  Prindi lehekĂĽlg
© Tallinna Kaljuronimisklubi, 2008